Maski i szablony modelarskie

PMASK- PRODUCENT MASEK MODELARSKICH

 Jesteśmy producentem masek do kabin, szablonów do malowania oznaczeń i kamuflażu na modelach redukcyjnych samolotów oraz pojazdów w różnych skalach. Maski wykonane są z najwyższej jakości samoprzylepnych materiałów oraz zaprojektowane i wycięte z największą dokładnością na nowoczesnych urządzeniach. Wciąż poszerzamy naszą ofertę wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów. Nasze produkty dostępne są w sklepach na terenie Polski i zagranicy, pojawiają się także jako dodatek do modeli oraz publikacji modelarskich.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i zachęcamy do współpracy dystrybutorów artykułów modelarskich, hurtownie, sklepy oraz producentów modeli.

 Przy okazji Serdecznie Dziękujemy zaprzyjaźnionym Modelarzom, często wynagradzanym w konkursach modelarskich, za udostępnione materiały ukazujące modele przygotowane z wykorzystaniem naszych masek.

 

Co nas wyróżnia

Wysoka jakosć

Precyzja wykonania

Atrakcyjna cena

Szeroka oferta

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij